«Grotesk» iluvõimlemine

Iluvõimlemine – spordiala, plastliste elementidega tantsude lavastamine, koreograafiline plastika, tänapäevane koreograafia.
Need iluvõimlemise lavalised eripärad määravad algperioodil, see on esimesel kolmel aastal, laste õpetamise sisu, programmilise materjali ja õppetöö järjepidavuse.

Varase õpetamise eesmärgiks on õpetada lastele erinevaid liikumisega seotud tegevusi, mis tagavad tehniliste elementide effektiivse sooritamise ning tagavad õige kehahoiaku ja kõnnaku.
Seda on võimalik saavutada tüdrukute üldise füüsilise, tehnilise, koreograafilise, akrobaatilise, teoreetilise ja psühholoogilise ettevalmistuse abil.

Ring tegutseb 1990.aastast. Ringi laste eredad esinemised on SHNK „Ulei” poolt korraldatavate kontserdite ehteks.
Noorte võimlejate esinemisi on ära märgitud mitmete prestiižsete auhindadega erinevatel võistlustel, esinemistel, konkursidel, festivalidel.
2005.aasta augustis Pärnus toimunud festivalil „Kalevi päevad” märgiti ära võimlejate rühm nominatsioonis „Rõõmustab silma” ning autasustati diplomi ja kulplaadiga.

Lapsed hakkavad ringis käima tavaliselt eelkoolieas ja reeglina jätavad kollektiiviga hüvasti juba täisealiste inimestena, saades koos hea gümnastilise ettevalmistuse ja loomingulise energia laengu, mis on vajalik nende edaspidises elus. Ringi juhendaja – Galina Vinogradova.

Pildigalerii 

muusikaline express akadeemia ru 160
Trummaania
otse korvi 160
Copyright (c) Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei 2021. All rights reserved.