Tagasiside

Tagasiside

Sotsiaalvõrgustikud

Blogid

FacebookVKONTAKTEInstagram
udalenka
Lastefond Heategija

Noortelaager projektide kirjutamiseks Tallinnas

8.-10.septembril toimus Tallinnas Hestia Hotel Europa noorte ja nende juhtide kokkutulek projektide kirjutamiseks.
Kohtumise kolmepäevases noortelaagris korraldas Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskus.
Meie noorteklubi “UUS PÕLVKOND" esindasid Kristina Solomakhina, Vitaly Kuzmin, Mihhail Šur, Anastassia Maksimova ja Anastssia Solomakhina.
Õppepäevad, keelekümblus ja tõsine töö viis taaskasutatud materjalidest kunstiobjektide loomise projekti kirjutamiseni, mille noored plaanivad esitada 4. oktoobriks.
Tänu korraldajate sõbralikule meeskonnale ja nende abile on saadud kogemustest lastele edaspidi kasu!

Rohkem pilte galeriis!

 

Õppereis Lõuna-Eestisse

6.-7.septembril toimus õppereis Lõuna-Eestisse. 18-liikmeline grupp erinevatest Ida-Virumaa organisatsioonidest tutvus lõunapiiri piirkonna ja eluga, kohtudes Tõrva alevivalitsuse esindajatega,
külastades Mulgi Elamuskeskust, kus on ravimseente tootmine: austri seened, shiitake, reishi, meitake jt (Shroomwell OÜ). Käisime ka külas Vintage Stuudio ja Kääriku spordikeskus.
Reisil osalejad võtsid aktiivselt osa ka “Kultuurikompassi” tööst teemaga “Kuidas aitab kultuurikoostöö kaasa piirkonna arengule?
Esitletud foorum Valgas toimus ürituste programmi “Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024” ettevalmistava tegevuse raames. Oma kogemusi selles vallas jagasid eksperdid Leedust ja Soomest.
Reisi korraldas SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus. Retkel osalemine andis mõtteainet, inspiratsiooni, uusi vaatenurki ja kontakte.
Rohkem pilte galeriis!

 

 

Dekoor 2023/2024

TÄHELEPANU!!!

доп-НАБОР-ИЗО-23-24-эст

Head Tarkusepäeva!

Kutsume 2023/2024 õppeaasta huviringidesse!

 

 

Uus Põlvkond

Uus põlvkond
otse korvi 160
Copyright (c) Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei 2022. All rights reserved.