Tagasiside

Tagasiside

Sotsiaalvõrgustikud

Blogid

FacebookVKONTAKTEInstagram
udalenka
Lastefond Heategija

Head Eesti Vabariigi 106. aastapäeva!

Tantsi tibatillukene 2024

18. veebruaril toimus Kohtla-Järve Kultuurikeskuses traditsiooniline koreograafiafestival-konkurss “Tantsi tibatillukene 2024”.
Võtsid osa kollektivid Ida-Virumaalt ja Tallinnast.
Noored tantsijad esitasid žüriile ja vaatajatele säravaid värvikaid numbreid. Ja kõik said auhinnatud!
Võistlusprogrammis osales ka meie tantsurühm ANTREE, kes esitas kaks tantsuloomingut kahes erinevas vanusekategoorias. Tulemuseks - kaks esikohta. Palju õnne osalejate ning nende ringijuhile Nadezhda Slyusarenkole!!!😍💐

Näituse avamine ning autasustamine

 Head sõbrad, Sillamäe Huvi- ja Noortekeskuse Ulei territooriumi projektide näituse avamine juba varsti. Avamisel autasustatakse konkursi “Ulei – pilk tulevikku” võitjaid ning kõigi osalejate vahel tuleb loosimine. Rääkides konkursist, siis tööde esitamise lõpuni on jäänud vaid loetud päevad, osale kindlasti! Rääkige oma ideedest haljastuse osas: joonistamine, arvutigraafika, osade paigutus ehituskomplektist,on ka erinevad vanusekategooriad. Rohkem

Mälumäng "Ilma lollideta"

Naituse avamine

Täna toimus meie keskuses kahe näituse avamine: lapitehnikas maalid CLUB PATCHWORK PLUSSilt (Narva) “Lapitehnika kunst” ning suur näitus Sillamäe ja Narva linna erinevate rahvuskogukondade ja meie Sillamäe muuseumi "MITMEKESINE RAHVALIK KÄSITÖÖ". Seda helget õhtut sisustavad vokaalselt: Ernst Buivolov, Andrey Markus ja Diana Milovidova. Avasime koos kultuuride rikkuse aasta!
Neid näitusi saab oma silmaga näha veel 1. veebruarist 29. veebruarini tööpäeviti kell 10-18 meie “Ulei” esimesel ja teisel korrusel. Kutsume teid!

Pildid

Lapitehnika kunst

Uus Põlvkond

uuspolvkond2023
instagram64 Facebook Telegram
otse korvi 160
Copyright (c) Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei 2022. All rights reserved.