Tagasiside

Tagasiside

Sotsiaalvõrgustikud

Blogid

FacebookVKONTAKTEInstagram
udalenka
Lastefond Heategija

SILLAMÄE LINNA- JA MEREPÄEVAD 2024!

PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS, LEMMIKLINN!

Igal aastal traditsiooniliselt juuni viimasel nädalavahetusel (või juuli esimesel nädalavahetusel) peetakse Sillamäel linna sünnipäeva auks rahvapidusid. Ja igal aastal, kõigil kolmel päeval, osaleb SHNK Ulei kollektiiv aktiivselt erinevate planeeritud ürituste korraldamises ja läbiviimises.

Pidulik programm algas laste laulu- ja tantsupeoga Kultuurikeskuse juures oleval platsil, mis on juba mitu aastat rõõmustanud lapsi ja täiskasvanuid võimalusega näidata oma andeid, osaleda mängudes, maitsta üht lemmikhõrgutist ja sõita hobusega. Meie keskus toetas lasteaiaõpilasi, osaledes minirongkäigu kolonnis. Ja veidi hiljem austasime oma linna noori elanikke - austasime vastsündinuid ja aitasime heliga Sillamäe muuseumi teemapargi pidulikul avamisel.
Järgmisel kahel päeval said sillamäelased ja külalised osa pidulikust programmist, mis toimus linna peamistes kohtades. Nii täitis laupäeva kuni kella 15.00-ni linnatrepi ja Mere puiestee piirkonnas meie keskuse kollektiiv sisuga: miniparaad, kus osalesid Sillamäe ratturid, sportlased, ESN-i vabatahtlikud ja "Antree" rühma tantsijad; sütitav kontserdikava; põnevad tänavapallivõistlused ja täpsed visked korvpallikorvi linnatrepilt. FC SILLA klubi jalgpallurid tutvustasid põnevat mängu TEQBALL. Sportlaste ja esinejate säravaid ja unustamatuid etteasteid täiendasid merekivide maalimise meistriklass, lõbusõidud mootorrattaga, videovurril pildistamine ja pidulik näomaaling. Pidustuse avas Sillamäe linnapea Tõnis Kalberg.
Turniiri "OTSE KORVI 2024" tulemused. Kokku 62 osalejat neljas grupis Kohtla-Järve linnast, Narvast, Sillamäelt, Tallinnast, Narva-Jõesuust ja Norrast.
7-12-aastaste tüdrukute rühm: Varvara Davõdova (Sillamäe) – 1. koht, Daria-Emilia Kopp (Kohtla-Jarve) – 2. koht, Alina Khlobystina (Sillamaa) – 3. koht.
13-aastaste ja vanemate tüdrukute rühm: Veera Rotova (Sillamäe) – 1. koht, Elja Vorobjova (Sillamäe) – 2. koht, Svetlana Lavrova (Narva) – 3. koht.
7-12-aastaste poiste rühm: Timur Romanov (Tallinn) – 1. koht, Vsevolod Gorin (Sillamaa) – 2. koht, Vlad Ušakov (Narva) – 3. koht.
13-aastaste ja vanemate poiste rühm: Andrei Anisimov (Tallinn) – 1. koht, Aleksander Alekseev (Sillamäe) – 2. koht, Maksim Mihhailin (Sillamäe) – 3. koht.
Superkarika ja linnapea allkirjaga palli võitis Aleksander Khlobõstin (Sillamae).

Mitte vähem särav ja sisurohke oli spordiüritus Spordikompleksis Kalev, mis tõmbas pealtvaatajaid kohale mitte vähem kui eelmisel päeval.

Seekord pakkus ürituse korraldajatele (SHNK Ulei) tohutut abi ESN Family meeskond. Hästi koordineeritud ühistegevus ja vastastikune abistamine ürituse ettevalmistamise ja pidamise kõigis etappides tõi häid tulemusi – üritus kujunes varasematest aastatest veelgi mastaapsemaks ja suurejoonelisemaks.

Oleme tänulikud kõigile oma sõpradele, koostööpartneritele ja sponsoritele:
• Sillamäe Linnavalitsus
• Eesti Kultuurkapital
• Spordikompleks "Kalev"
• Mittetulundusühing ESN
• Noorus SPA Hotell
• Meresuu SPA Hotell
• Fama Keskus
• Astri Keskus
• Sillamäe Tor Bruggen
• Sillamäe korvpalliklubi
• FC SILLA
Õnnitleme Sillamäe elanikke linna sünnipäeva puhul. Soovime meile kõigile rahulikku taevast, säravat õnnistust, lahkust, vastastikust lugupidamist ning suurepäraseid kasvu- ja arenguvõimalusi.
Puhkuse eredamaid hetki saab näha läbi fotograaf Vladimir Gorokhovi objektiivi siin

IMG 7469

Linnalaagri lõpp!

Sillamäe Huvi- ja Noortekeskuse Ulei baasil toimunud linnalaagri "Naeratuste tähtkuju" vahetus on jõudnud lõpule. Kaks nädalat lendasid nagu kaks päeva! Iga päev oli täis harivaid, meelelahutuslikke ja sportlikke üritusi. Ilmselt kõige silmatorkavam ja meeldejäävam sündmus oli reis VEMBU-TEMBUMAA pereparki: karussellid, batuudid, kardisõit, golf, bassein ja liumäed, nii palju, et kõik, kes sinna esimest korda lähevad, tahavad uuesti tagasi tulla, ja need, kes on juba käinud, lõbutsevad nagu esimesel korral! Juhuslikult tähistas linn laagri viimasel päeval oma sünnipäeva ja meie meeskonnad võtsid osa pidulikust rongkäigust ning seejärel "Ice-cream" peol tehti kokkuvõtteid, autasustati meeskondi magusate auhindadega, tänati meeskonna vanemaid Aleksandra Jegorova, Nadezhda Slyusarenko, Anastassia Solomakhina, Marjana Tjuljukov ning soovisid kõigile linnalaagris osalejatele säravat ja sündmusterohket suve jätku!

IMG 7470

Esimesed kuus päeva linnalaagris

Esimesed kuus päeva linna loomingulises laagris “Naeratuste tähtkuju” jätsid lastele meeldivad mälestused kõigist sündmustest. Iga päev oli täis erinevaid tegevusi. Kunsti- ja kultuuripäeval maaliti suve, õpiti avalikku esinemist ja süveneti kunsti. Järgmine oli Spordipäev, oli täidetud veeprotseduuride ja aktiivsete võistlustega. Õppekäik Narva toimus Ekskursioonipäeval. Looduspäeval - tutvusime linde tänaval ja raamatukogus loomadega raamatute abil.

Loominguline nädal lõppes Lõbusa päevaga, mille sisuks oli Body-Art meistriklass, pidžaamapidu ja seebimullide show. Iga päev algas lõbusa trenniga. Maitsv lõunasöök keskpäeval lisas energiat osalemiseks pärastlõunastes tegevustes ja õuemängudes. Ees on veel neli päeva ja uued sündmused laagrielus. Soovime kõigile head tuju ja ilusat ilma!

OTSE KORVI 2024

SHNK "Ulei" & ESN Family ESITLEVAD:
Spordi- ja meelelahutussõu
"Otse korvi"

11.00 Osalejate registreerimise algus, 360° Video Booth on tasuta
11.30 Laulab Aleksandr Gorodnitšev
11.50 Rongkäik ja avamise tseremoonia
12.15 Laste mänguväljakud, kontserdiprogramm, tänavakorvpalli võistlused, mootorrattasõit jne.
13.00 “OTSE KORVI” võistluse start

Lastekaitsepäeva pidu "Tulime tunniks teie juurde"

Meie keskuse territooriumil korraldati meelelahutusalasid: meistriklassid ja intellektuaalsed mängud, plastpudelikorkidest maalide loomine ja pidulik meik, fototsoon ning tutvumine päästeameti ja politsei tegevusega. Harivad meistriklassid Karell meditsiinimeeskonnalt, mootorrattasõit Tor bruggen MCC-st ja perevõistlustel osalemine, kontserdiprogrammi nautimine. Tänavakohviku “Sillamäe Grill” menüü, aktiivne hüppamine ja saltod batuudil Extremepark OÜ-lt. Lõpupunktiks oli näituse “Perekonnaväärtused” avamine ja teadusteatri “Psühhobuss” etendus.

Väga meeldiv oli, et noori linnaelanikke tervitasid Eesti Keskerakonna esimees Mihhail Kõlvart ja Sillamäe Linnavolikogu aseesimees Araik Karapetjan.

Lastekaitsepäeva parimaks kaunistuseks on loomulikult puhkuse peamiste osalejate naeratused - laste nägude naeratused ja õnn. Sel päeval oli loodus meiega, kinkis päikeselise sooja päeva.
Erilist tunnustust avaldame Linnavalitsusele, Sihtasutusele Kultuurkapital, ESN meeskonnale, "Sillamäe Vestnik", Sillamäe Muuseumile, Sillamäe Linnaraamatukogule. Ja loomulikult ei saa mainimata jätta ka meie Noorte Huvikeskuse “Ulei” meeskonda, kes püüdis väga palju seda püha teile, kallid sõbrad, teha!

 Pildigalerii

photo-collagepng.jpg

SILLAMÄE LINNA- JA MEREPÄEVAD toimuvad 28.-30.06.2024!

sillamae  suvi 2024 ee

Uus Põlvkond

uuspolvkond2023
instagram64 Facebook Telegram
otse korvi 160
Copyright (c) Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei 2022. All rights reserved.