Tagasiside

Tagasiside

Sotsiaalvõrgustikud

Blogid

FacebookVKONTAKTEInstagram
udalenka
Lastefond Heategija

Seoses eriolukorraga linnavalitsus otsustas mitte rakendada ringitasusid

Eile, 19. märtsil otsustas linnavalitsus eriolukorraga seose mitte rakendada ringitasusid ja vabastada alates 1. aprillist lapsevanemad lasteaia kohatasu maksmise kohustusest.

„13. märtsil andis Vabariigi Valitsus seoses eriolukorraga korralduse peatada huvitegevus ja huvihariduse andmine, välja arvatud juhul, kui see on võimalik kaugõppel, ning peatada avatud noortekeskuste ja noortelaagrite tegevus. Kui me asutuste juhtidega eelmisel reedel selle korralduse täitmist arutasime, oli selge, et aja eest, mil huvitegevust ei toimu, ei saa panna lapsevanematele ega noortele kohustust ringitasu maksta." selgitas linnapea Tõnis Kalberg. Samas tuli asutuste juhtidega huvitegevuse korraldus läbi arutada, sest teatud tegevusi saab ka kaugtöö vormis korraldada või ärajäänud tunde hiljem korraldada.

Linnavalitsus otsustas:

- vabastada õpilased ja vanemad ringitasu ja õppetasu kohustusest perioodi eest, mil huviharidust või ringitegevust eriolukorra tõttu läbi ei viida (korraldus puudutab linnavalitsuse hallatavaid asutusi Sillamäe Kultuurikeskus, Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei, Sillamäe Muusikakool, Sillamäe Raamatukogu ja Sillamäe Muuseum).

otse korvi 160

Uus Põlvkond

Uus põlvkond
muusikaline express akadeemia 160
Trummaania
Copyright (c) Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei 2021. All rights reserved.