Tagasiside

Tagasiside

Sotsiaalvõrgustikud

Blogid

FacebookVKONTAKTEInstagram
udalenka
Lastefond Heategija

Heategevusüritus "TEE HEAD" toimus juba üheksandat korda

Sel talvel, jõulueelsetel päevadel, mis on täis erilist maagiat, ilu, imede ootust ja muutusi paremuse poole, kutsus meie Huvi- ja Noortekeskus “Ulei” taas linnaelanikke heategevuslikul aktsioonil “Tee head”. Tänu “Ulei” töötajate pingutustele ning meie õpilaste, nende vanemate ja meie linna hoolivate elanike aktiivsel osalemisel on tehtud:

Heategevusürituse parima logo valimiseks korraldati konkurss. Loodi ja salvestati reklaamvideod, mis kutsuvad inimesi kontserdile tulema või annetama. Kingitusi koguti enne ürituse algust, 17. detsembril Sillamäe Kultuurikeskuses toimunud loterii. Tarbekunstiringides peeti meistriklassi, kus valmistati erinevaid kingitused, millest osa saadeti otse Tartu Ülikooli kliinikumi. Aktiivselt koguti raha korraga kolmes ruumis asuvates annetuskastides, kus toimuvad meie huviringide ja õpperühmade tunnid. Ja loomulikult oli koostatud ka heategevuskontserdi kava.

Sel aastal õnnestus kampaania käigus koguda 2350 eurot, mis nagu ikka saadetakse Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile raskelt haigete laste raviks ja taastusraviks.
Pildigalerii

Uus Põlvkond

uuspolvkond2023
instagram64 Facebook Telegram
otse korvi 160
Copyright (c) Sillamäe Huvi- ja Noortekeskus Ulei 2022. All rights reserved.